Profesionální mytí oken Adamov

Adamov čištění fasád, prof. mytí oken

Adamov čištění fasád, prof. mytí oken

Mytí oken v Adamově zvenku v některých případech i zevnitř pomocí horolezecké techniky je běžnou prací, kterou provádí certifikovaní horolezci firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. odborně vyškolených dle platné vyhlášky § 134a odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb., zák. práce ve znění zákona č. 155/2000 Sb., o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky u většiny hotelů, administrativních budov a obchodních center a jiných prosklených obalů domů. Výhodou horolezecké metody je nižší cena než při použití vysokozdvižné plošiny nebo lešení. Okna a prosklené plochy myjeme v domácnostech, ale i ve firemních objektech, jako jsou kanceláře, vzdělávací instituty apod. Jsme specialisté i na servisní mytí výloh, které provádíme v servisních cyklech a to 1×7, 1×14, 1×30, 1×60, 1×190 dní ale i nepravidelně dle přání zákazníka a pokud je přání jiné sjednáme individuální servisní cyklus. Kromě mytí oken a mytí oken ve výškách se soustředíme na služby jako jsou strojové čištění koberců kotoučovými stroji s rotačními kartáči, strojové čištění podlah, voskování podlah, fluatace, odstraňování graffiti, aplikace antigraffitového nátěru proti vandalismu – AGO.

 

 

 

Výškové práce Ostrava. Mytí, čištění oken, výloh, skleněných fasád

Mnoho kilometrů umytých oken a mnoho zkušeností v této sekci úklidových služeb, uspokojilo nejednoho zákazníka firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mytí oken Ostrava profesionálně realizujeme mnoha dlouholetým, ale i jednorázovým zákazníkům, kteří objednávají naše služby zejména kvůli po stavebním úklidům, kde si neví rady s vápenatými a cementovými závoji či zbytky silikonu, které se používají při rekonstrukcích. Umyjeme nejen okna, ale také okenní parapety, rámy, odstraníme pavučiny, naše práce je tedy precizně odvedena. Používáme čistý rozmývák se saponátovým roztokem, díky kterému plochy vyčistíme a odmastíme – vše po umytí setřeme kvalitní gumovou stěrkou. Nepoužíváme žádná leštidla z prostých důvodů – je to zbytečné a neúčinné. Lepivé stopy, které leštidlo zanechává, na sebe naváží znovu prach a tak se objevují kruhy po leštění. Používáme pouze a jednoduše textilii ze 100% bavlny, kterou okna šetrně rozleštíme. Tak zaručíme delší přítomnost lesku a čistoty. Ve výškách používáme vysokozdvižnou techniku a na špatně přístupných místech, kam se vysokozdvižná technika nedostane, používáme horolezeckou a speleologickou techniku. Bezpečnost práce našich zaměstnanců je potvrzena platnou licencí pro práci ve výškách podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Nabízíme také novinku GlasProtect – je to hydrofobní nanotechnologická impregnace, která má životnost 5 let – až 5 let není třeba mýt okna. Funguje to na principu lotosového efektu, kdy se z prachu a vody utvoří kuličky a ty jsou samospádem nebo větrem odstraněny ze skleněné plochy. Na našich stránkách, www.a-servislipka.cz,  naleznete bližší popisy dalších služeb nabízených společností A SERVIS LIPKA, s.r.o.: mytí markýz Ostrava, mytí a voskování podlah Ostrava, odstranění plísní Ostrava, po stavební úklid Ostrava, odstranění graffiti Ostrava, antigraffiti nátěr Ostrava.

 

Výškové práce Ostrava

Výškové práce Ostrava

 

Nano impregnace, nátěr oken, výloh a oken ve výšce

Naše úklidová firma  A SERVIS LIPKA, s.r.o. zabývá nejenom mytím, čištění a leštěním oken, výloh a všech prosklenných ploch.  U oken se také specializujeme na nanášení nanoimpregnace tvz. nešpinavou úpravou, kterou aplikujeme na skla pomocí technologie GlasProtect. Tato hydrofobní impregnace je obzvlášt vhodná pro okna s špatnou dostupností. Po dohodě čištíme markýzy-žaluzie-lamely. Provádíme výškové práce. Odstraňujeme  nedovolé  polepy  z  prosklených ploch.

Při jedné z našich zakázek v Praze jsme čistili a myli okna a loga. Myli jsme a čistili výlohy z venkovní i vnitřní strany. Výlohy a ostatní prosklené plochy umýváme tzv. trikem suchého leštění, což znamená, že v žádném případě nepoužíváme pro vyleštění prosklené plochy žádné leštidla a tím je zaručeno, že plocha zůstane dlouhou dobu čistá a po jejím soustavném zaprášení se neobjeví kruhy a tahy po leštění. Z venkovní strany výloh jsme prováděli i strhávání fólií z prosklené plochy. Abychom zajistili, že stržení fólií a různých polepů provedeme bez jakéhokoliv poškození povrchu výlohy, používáme k těmto účelům korundové žiletky, jejichž průměr je 10 cm. Zákaznák byl s naším čištěním viditelně spokojen.

Umíme také hloubkově, šetrně vyčistit koberce a to strojovou metodou. Strojově také čistíme  dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Po strojovém vyčištění podlah vždy zákazníkovi doporučíme, aby si podlahu nechal zakonzervovat nanesením průmyslového polymeru – navoskováním podlahy. Dále odstraňujeme graffiti a nanášíme antigraffitovou ochranu.  Nabízíme čištění fasády od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to  velmi progresivní technologií LSG, tvz. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je  založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Specializujme se čištění fasády pískováním, a to  abrazivní metodou čištění, která se úspěšně používá také pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a obraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů. Kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem.   atd. Naše služby provádíme po celé Praze, jejím okolí, po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Zaměstnanci naší úklidové firmy jsou proškolení profesionálové, kteří vědí jak správně, systematicky a kvalitně ošetřit povrchy. Klademe velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb a rychlost realizace zakázek. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit,  prohlédněte si naše internetové stránky  http://www.a-servislipka.cz/ nebo nás přímo kontaktujte na t. č. +420 608 740 707  nebo formou emailu:  centrala@a-servislipka.cz. Do druhého dne Vám zpracujeme náš finanční návrh.

 

Mytí a impregnace oken

Mytí a impregnace oken

 

Strojové, rotační čištění čalounění, sedaček, koberců

A SERVIS LIPKA, s.r.o. se zaměřuje na kvalitní strojové čištění koberců Kutná Hora, Čáslav již dlouho řadu let. Získali jsme mnoho potřebných zkušeností a dovedností a vyzkoušeli mnoho metod – parní, extrakční, aj. Naší metodou, strojového čištění koberců, dosahujeme velmi precizních výsledků a troufáme si tvrdit, že jsme schopni vyčistit koberce tak, jak se žádnými jiným úklidovým firmám nepodaří. Za použití dezinfekční chemie BOSCH RTS zajistíme dokonalý výsledek, spolu v kombinaci 40 kilového kotoučového stroje (je velmi šetrný k vláknům koberce, jelikož jeho kartáč se skládá z jemných 12 cm dlouhých štětinek) a vysoce výkonného vysavače AS59, který odstraní, po celém procesu kartáčování, veškeré nečistoty a vlhkost. Tuto kotoučovou metodu používáme také na sedačky, křesla a čalounění. Oživte barvy vašeho koberce a dodejte mu vůni a nádech díky naší firmě. Doporučujeme o koberce více péče. Mnoho zákazníků, kteří se na nás obrátili s pomocí, přiznalo, že koberce nečistili několik let. V tom případě je velmi náročné koberec zbavit nečistot, jelikož byl vystaven velké zátěži a o vlákna nebylo důkladně postaráno. Pokud koberec nevyčistíme my, tak máme odvahu tvrdit, že už nikdo. To pro zákazníka znamená finanční a časovou zátěž, kterou musí investovat do nového koberce. A SERVIS LIPKA, s.r.o. je schopna vyčistit nejen koberce, ale také provádíme mytí a voskování podlah, mytí žaluzií a markýz, mytí oken a výloh, odstranění bannerů a reklamy z oken, odstranění plísní, odstranění graffiti, antigraffiti nátěr, po stavební a po rekonstrukční úklid v Kutné Hoře a Čáslavi, a jiné. Pokud vás zaujala naše široká nabídka úklidových služeb, podívejte se na náš web www.a-servislipka.cz.

 

Strojové čištění koberců Praha

Strojové čištění koberců Praha

 

Koberce, křesla, čalounění, strojní hloubkové čištění

Čištění a tepování koberců Praha provádí naše společnost  pro mnoho klíčových zákazníků, kteří mají své provozovny v obchodních centrech. Mnoho dalších zákazníků se pohybuje ve sféře, jako jsou instituce, úřady a developeři, restaurace, kluby, ale také realizujeme strojové čištění koberců v domácnostech. V případech, kdy se nesmí omezit chod a provoz podniku, je nutné při čištění a tepování koberců Praha dosáhnout toho, abychom zvládli velmi rychle a především kvalitně vyčistit velkou plochu koberců, proto pracujeme flexibilně a při velkých rozlohách pracujeme ve skupinách. V domácnosti používáme strojovou metodu také na sedačky, křesla a čalounění, které je třeba důkladně vyčistit. Strojovou metodou, kterou používáme na vyčištění koberců, dosahujeme velmi kvalitních výsledků, než při metodách, které jsme v minulosti používali. Čištění a tepování koberců Praha provádíme kotoučovým strojem s kartáčem. Dalšími pomocníky jsou kvalitní čistící chemie BOSCH RTS a vysoce výkonný třímotorový vysavač s úzkou kobercovou štěrbinovou hubicí. Je důležité, aby zákazníci o svůj koberec více dbali, zvlášť tam, kde je vysoká frekventovanost osob a nechávali ho servisně čistit minimálně jednou či dvakrát do roka. Strojová metoda je nejspolehlivější metoda, kterou vám naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí. Vyzkoušeli jsme i metody, které nebyly tak účinné a propadali mnoha reklamacím. Firma A SERVIS LIKPA, s. r. o. používá k čištění koberců velmi kvalitní a účinnou čistící chemii značky Bosch RTS, která je také vysoce dezinfekční a naváže na sebe veškeré nežádoucí nečistoty v koberci včetně roztočů. Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. realizuje i denní a pravidelné úklidy bytu, domu, kanceláře, rezidence, vily či firmy Praha, úklidy po stavebních řemeslných činnostech Praha, mytí oken a odstraňování reklamních a nedovolených polepů Praha, strojové čištění a voskování podlah Praha, čištění žaluzií a markýz Praha, odstraňování graffiti Praha, aplikace AGO – antigraffiti ochrana Praha, odstranění plísní Praha a impregnace GlasProtect Praha – což je hydrofobní nanotechnologie, která lotosovým efektem odstraní nečistoty z povrchu skleněných ploch a udržuje okna po dobu 6 let lesklá a čistá. www.a-servislipka.cz

 

Čištění čalounění

Čištění čalounění

 

Odstranění celopolepů, folií, graffiti, plísní. Nátěr proti plísním

A SERVIS LIPKA, s.r.o. nanáší na fasády zákazníků antigraffiti ochranu, kterou aplikujeme na jakýkoliv druh omítky. Antigraffiti ochrana zajistí kvalitní ochranu vašeho majetku před pouličními vandaly. Ti se velmi rádi vyjadřují na fasády a to zvláště ve vybraných zónách – v blízkosti zastávek MHD, u parků, poblíž hospod a klubů a sportovních hřišť a také v temných uličkách. V takových zónách doporučujeme neprodleně aplikovat antigraffiti ochranu, která vám zajistí 100% úspěšnost při odstranění graffiti z vaší fasády. Antigraffiti ochrana je jediný možný prostředek v boji proti vandalům, kteří rádi ničí majetek našich zákazníků a to hlavně v městech, kde je tento problém na denním pořádku. Spolu s aplikací antigraffiti ochrany vám společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí velmi levný servis odstranění graffiti. Objeví-li se na vaší fasádě graffiti i malé tagy, stačí když nám zavoláte a domluvíme se na vhodném termínu, kdy přijede náš technik a vše odstraní a vaše fasáda tak bude zase jako dřív a bez jakéhokoliv náznaku. Mnoho dalších firem nabízí antigraffiti ochranu, ale také tvrdí, že si graffiti odstraníte sami, to bohužel není pravda a potřebovali byste mnoho zkušeností a také vlastnit příslušné odstraňovače, kterých je bezmála 20 druhů. Náš levný servis, který nabízíme, provádíme po celou dobu životnosti antigraffiti ochrany, která je 4 – 6 let. Antigraffiti ochranu provádíme dvěma způsoby a to nástřikem či nátěrem.  Antigraffiti nástřik aplikujeme na strukturované povrchy v 6 – 12 vrstvách, načež antigraffiti nátěr stačí pouze ve 3 – 6 vrstvách na hladké povrchy. A SERVIS LIPKA, s.r.o. z oblasti úklidu realizuje i další činnosti – čištění koberců strojovou metodou, denní a pravidelný úklid domu, bytu, vily, rezidence, kanceláře či firmy, úklid po stavbě a jiných rekonstrukčních činnostech, úklidy po malířích a řemeslnících, čištění markýz a žaluzií, mytí oken a výloh, čištění podlah strojovou metodou, voskování podlah, odstranění plísní technologií LSG. www.a-servislipka.cz

 

Natírání fasády Praha

Natírání fasády Praha

 

Zákazníci na níže uvedených adresách si u naší firmy objednali úklidové služby:

Liští 47, 614 00 Brno-Obřany … Vinařská 23, 603 00 Brno-Pisárky … Moravanská 88, 619 00 Brno-jih, Brno-Přízřenice … Osiková 42, 637 00 Brno-Brno-Jundrov … Nedbalova 32, Brno-Kohoutovice, 623 00 Brno … Studniční 38, 617 00 Brno-Brno-jih … Högrova 38, 612 00 Brno-Brno-Královo Pole … Okružní 39, 638 00 Brno-Brno-sever … Samoty 28, 628 00 Brno-Brno-Líšeň … Plachty 30, 634 00 Brno-Brno-Nový Lískovec … Hlávkova 25, 602 00 Brno-Brno-střed … Modřická 51, 619 00 Brno-Brno-jih … Ondřeje Veselého 32, 627 00 Brno-Brno-Slatina … Na rychtě 32, 644 00 Brno-Brno-sever … Kroupova 26, 625 00 Brno-Brno-Starý Lískovec … Hájecká 30, 618 00 Brno – Černovice … Staré náměstí 32, 619 00 Brno-jih, Dolní Heršpice … Bednářova 23, 619 00 Brno-jih, Horní Heršpice … Elgartova 21, 614 00 Brno-sever, Husovice … Obilní 53, 643 00 Brno – Chrlice … Blanenská 35, 621 00 Brno-Jehnice … Březová 80, 637 00 Brno-Jundrov … U luhu 54, 635 00 Brno-Kníničky … Pavlovská 51, 623 00 Brno-Kohoutovice … bratří Žůrků 23, 617 00 Brno-jih, Komárov … Závist 74, 624 00 Brno-Komín … Požární 44, 620 00 Brno-Brno-Tuřany … Markéty Kuncové 22, 615 00 Brno-Brno-Židenice … Na pískové cestě 55, 625 00 Brno – Bohunice, Brno … Nadační 24, 621 00 Brno – Medlánky, Brno ­… Dlážděná 23, 641 00 Brno – Žebětín, Brno … Jakuba Obrovského 39, 635 00 Brno – Bystrc, Brno … Svatopetrská 38, 617 00 Brno – Komárov, Brno … Kotkova 35, 618 00 Brno – Černovice, Brno … Bučovická 32, 627 00 Brno – Slatina, Brno … Merhautova 164, 613 00 Brno – Černá Pole, Brno … Preslova 35, 603 00 Brno – Pisárky, Brno … Studená 42, 638 00 Brno – Lesná, Brno … Šilarova 34, 628 00 Brno – Líšeň, Brno … Révová 55, 628 00 Brno – Vinohrady, Brno … Biskupská 22, 602 00 Brno – střed, Brno … Technická 24, 612 00 Brno-Královo Pole, Brno … Dlouhé hony 23, 621 00 Brno – Řečkovice, Brno … Stránského 46, 616 00 Brno -Žabovřesky, Brno … Pod nemocnicí 53, 625 00 Brno-Bohunice … Mlaty 26, 642 00 Brno – Bosonohy … Měšťanská 23, 620 00 Brněnské Ivanovice, Brno … Čechyňská 43, 602 00 Brno-střed … Šemberova 33, 635 00 Brno-Bystrc … Alešova 55, 61300 Brno-Černá Pole … Palackého náměstí 121/241, 386 01 Strakonice … Petra Voka 188/26, 392 01 Soběslav … Jablonského 601/73, 379 01 Třeboň … Masarykovo nám. 59/332, 398 11 Protivín … tř. 5. května 70/32, 373 82 Včelná … Na Vrších 464/58, 382 32 Velešín … Jeronýmova 48/56, 370 01 České Budějovice … Kaplická 464/73, 381 01 Český Krumlov … Budějovická 38/56, 373 12 Borovany … U Parku 1170/1006, 373 41 Hluboká nad Vltavou … U Nemocnice 409/21, 377 01 Jindřichův Hradec … Sadová 3, 795 01 Rýmarov … U hřbitova 12, 747 06 Opava … Polní 16, 747 21 Kravaře … Vinohradská 4, 748 01 Hlučín …Větrná 15, 792 01 Bruntál … Sokolovská 44, 795 01 Rýmarov … Vrbova 11, 747 06 Opava … Vrbova 9, 747 06 Opava … Zahradní 12, 748 01 Hlučín … Zahradní 31, 792 01 Bruntál … Severní 2, 748 01 Hlučín … U Trati 514, 691 55 Moravská Nová Ves … Zahradní 104, 685 01 Bučovice … U Stadionu 2, 691 45 Podivín … Tabačov 150, 691 02 Velké Bílovice … Nová 56, 692 01 Mikulov … Sovadinova 11, 690 02 Břeclav … Mikulovská 164, 691 42 Valtice … Břeclavská 506, 691 44 Lednice … Vyškovská 482, 685 01 Bučovice … Revoluční 4, 696 01 Rohatec  … Havlíčkova 5, 692 01 Mikulov … Revoluční 1073, 691 02 Velké Bílovice … Radějovská 844, 696 62 Strážnice … Štefanikova 59, 691 45 Podivín … J. Palacha 3195, 690 02 Břeclav … Pančava 47, 695 01 Hodonín …  Vrchlického 1221, 696 03 Dubňany … Dolní 221, 691 55 Moravská Nová Ves … U Zdravotního střediska 1645, 696 03 Dubňany … Vinařská 20, 696 01 Rohatec … Nejdecká 172, 691 44 Lednice … U Podjezdu 1721, 696 62 Strážnice … Měšťanská 55, 695 01 Hodonín … Kopečná 980, 691 42 Valtice … V Zimném dole 858, 735 11 Orlová … Žižkova 30, 734 01 Karviná …Mládežnická 10, 736 01 Havířov …  Žákovská 9, 736 01 Havířov … 1. máje 140, 735 31 Bohumín … Zátiší 769, 735 31 Bohumín … Zahradní předměstí 300, 735 81 Bohumín … Záplotí 50, 737 01 Český Těšín … Tyršova 621, 739 61 Třinec … Zátiší 1071, 735 14 Orlová … Vardasova 9, 736 01 Havířov …  U Lesa 14, 734 01 Karviná …  Závodní 20, 735 06 Karviná … 17. listopadu 10, 736 01 Havířov … Kyjovická 153, 747 69 Pustá Polom … Na Kopci 56, 747 81 Otice … Palackého 289, 747 41 Hradec nad Moravicí … Dělnická 723, 749 01 Vítkov … Rovniny 134, 748 01 Hlučín …U Školy 23, 747 70 Opava-Komárov … Kollárova 76, 767 01 Kroměříž … Ostružinová 26, 725 27 Ostrava-Plesná … Tylova 24, 747 06 Opava … Hutnická 22, 747 20 Vřesina … Poštovní 21, 747 27 Kobeřice … Školní 21, 747 23 Bolatice …  Štěpánkovická 35, 747 21 Kravaře … Záhumenní 405, 747 22 Dolní Benešov … U Jízdárny 614, 747 64 Velká Polom … Jedličkova 191/61, 50303 Smiřice … Maršála Koněva 495/63, 506 01 Jičín … Nádražní 167/64, 503 51 Chlumec nad Cidlinou … 6. května 849/534, 53401 Holice … Mostecká 33/64, 500 02 Hradec Králové … Za Koncem 44/64, 289 22 Lysá nad Labem … Orlická 301/31, Pražské Předměstí -Jaroměř, 551 01 Jaroměř … Máchova 30/35, 276 01 Mělník … Braunova 2942/61, 272 01 Kladno … Na Karmeli 39/52, 293 80 Mladá Boleslav … Masarykovo náměstí 33/78, 504 01 Nový Bydžov … Polní 494/61, 549 01 Nové Město nad Metují … Kladská 1120/34, 547 01 Náchod … Mírová 417/105, 518 01 Dobruška … Družstevní 166/61, 50353 Smidary … Na Báňské 105/61, 28903 Městec Králové … Masarykova 969/61, 51601 Rychnov nad Kněžnou … nám Republiky 1427/67, 277 11 Neratovice … Pod Bílou horou 34, 742 21 Kopřivnice … Myslbekova 28, 741 01 Nový Jičín … Ostravská 537, 742 58 Příbor … Lidická 772, 742 13 Studénka … Nerudova 32, 757 01 Valašské Meziříčí … Martinská čtvrť 1805, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … K dolům 1674, 739 42 Frýdek-Místek … Fučíkova 199, 742 45 Fulnek … Míru 2074, 738 01 Frýdek-Místek … Květinová 23, 742 21 Kopřivnice … Jiráskova 27, 741 01 Nový Jičín … Palackého 632, 742 58 Příbor … Butovická 62, 742 13 Studénka … Pstružovská 1505, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí … Sídlištní 25, 724 00 Ostrava-Proskovice … Fučíkova 1348, 742 58 Příbor … Pod topoly 353, 742 01 Suchdol nad Odrou … Lesní 1185, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Pod Stínadly 1242, 757 01 Valašské Meziříčí … Gruntovní 844, 739 44 Brušperk … Masarykova 366, 742 45 Fulnek … Kopaná 638, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Mostecká 25, 737 01 Český Těšín … Tršice 133, 783 57 Tršice … Osecká 9, 751 31 Lipník nad Bečvou … Pernštejnské náměstí 726, 753 01 Hranice … V Zahradách 261, 753 66 Hustopeče nad Bečvou … Kelč 72, 756 43 Kelč … Seifertova 78, 757 01 Valašské Meziříčí … Jablůnka 252, 756 23 Jablůnka … Švábenice 287, 683 23 Švábenice … Nádražní 187, 768 33 Morkovice-Slížany … Nádražní 362, 768 02 Zdounky … Ratiboř 499, 756 21 Ratiboř … Liptál 515, 756 31 Liptál … Trnava 21, 763 18 Trnava … Dolní Újezd 25, 751 23 Dolní Újezd … Rožňavská 5, 779 00 Olomouc …  Bělovská 303, 768 21 Kvasice … Holešovská 677, 768 24 Hulín … náměstí  Míru 2, 767 01 Kroměříž … Nová 197, 768 11 Chropyně … Masarykovo náměstí 5, 752 01 Kojetín … Šafaříkova 593, 798 27 Němčice nad Hanou … Družstevní 3, 683 23 Ivanovice na Hané … Čechova 4, 751 17 Horní Moštěnice … náměstí Přerovského povstání 3, 750 02 Přerov … Lazecká 66, 779 00 Olomouc … Na Padělkách 807/73, 641 00 Brno – Žebětín … Masarykovo náměstí 225/61, 595 01 Velká Bíteš … Jungmannova 1048/61, 664 34 Kuřim … Křižanov 531/52, 594 51 Křižanov … Brněnská 588/94, 666 01 Tišnov … Jiráskova 724/66, 672 01 Moravský Krumlov … náměstí ČSA 133/94, 676 02 Moravské Budějovice …  Myslibořská 389/81, 588 56 Telč … čtvrť Padělky 471/95, 664 11 Zbýšov … Palackého náměstí 103/61, 665 01 Rosice … Želetava 122/31, 67526 Želetava – Šašovice … Zámek 91/94, 674 01 Třebíč … Vídeňská 807/74, 691 23 Pohořelice … Rybniční 626/51, 671 72 Miroslav … Malovanská 1452/64, 664 91 Ivančice … Oslavická 1937/76, 594 01 Velké Meziříčí … Skryjská 509/70, 67555 Hrotovice … Jakubské náměstí 193/74, 586 01 Jihlava … Školní 805/40, 588 32 Brtnice … Brodská 2066/103, 591 01 Žďár nad Sázavou … Hoštická 636/141, 642 00 Brno – Bosonohy … Za Humny 472/62, 664 48 Brno – Moravany … Ocmanická 290/94, 675 71 Náměšť nad Oslavou … Dělnická 602, 763 12 Vizovice … Lidečko 42, 756 12 Lidečko …  Cyrilometodějská 871, 766 01 Valašské Klobouky … J. Středovského 1115, 763 31 Brumov-Bylnice – Brumov … Komenského 21, 763 21 Slavičín … Mánesova 276, 687 71 Bojkovice … Uherskobrodská 1081, 763 26 Luhačovice … Pod Větrníkem 333, 763 26 Pozlovice … Partyzánů 2194, 688 01 Uherský Brod … Jiráskova 721, 755 01 Vsetín … Hluboká 2674, 760 01 Zlín … Vlčnov 930, 687 61 Vlčnov … Družstevní I 245, 687 25 Hluk … Hoštáky 105, 687 51 Nivnice … Bánov 698, 68754 Bánov …  Štěpánská 43, 110 00 Praha-Praha 1 … Odborů 3, 120 00 Praha-Praha 2 … Slezská 126, 130 00 Praha-Praha 3 … Za Zelenou liškou 7, 140 00 Praha-Praha 4 … U slévárny 4, 150 00 Praha-Praha 5 … Šárecká 17, 160 00 Praha-Praha 6 … Šternberkova 15, 170 00 Praha-Praha 7 … Sokolovská 232, 190 00 Praha-Praha 9 … Přemyšlenská 64, 182 00 Praha-Praha 8 … Ruská 26, 101 00 Praha-Praha 10 … Pod Čimickým hájem 11, 181 00 Praha-Bohnice, Praha 8 … Mikuleckého 10, 147 00 Praha-Braník, Praha 4 … Zeyerova alej 18, 169 00 Praha-Břevnov, Praha 6 … V křepelkách 17, 182 00 Praha-Praha-Březiněves …Jana Zajíce 19, 170 00 Praha-Bubeneč, Praha 7 … Skorkovská 1509, 198 00 Praha-Černý Most, Praha 14 … Libčická 13, 181 00 Praha-Čimice, Praha 8 … Jedlová 12, 708 00 Ostrava-Poruba … Masná 13, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz … Mezní 11, 717 00 Ostrava-Radvanice a Bartovice … Františka Formana 12, 700 30 Ostrava- Dubina u Ostravy … Krajní 12, 725 28 Ostrava-Hošťálkovic … Družební 71, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Kamenná 12, 723 00 Ostrava-Martinov … Chleborádova 69, 715 00 Ostrava-Michálkovice … Brandlova 11, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz … Mojžíškové 19, 712 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Krašická 11, 720 00 Ostrava-Hrabová … Hasičská 52, 700 30 Ostrava-Ostrava-jih … Kamasova 11, 711 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Na Pastvinách 20, 724 00 Ostrava-Proskovice … Družstevní 10, 724 00 Ostrava-Stará Bělá …

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *