Co takhle poprat se se skvrnami na koberci s pomocí strojové metody čištění Ostrava ?

V naší firmě…

V naší firmě nabízíme celu řadu úklidových služeb a jednou z nich je i strojové čištění koberců. A tomu bychom chtěli právě věnovat tento článek. Naposledy jsme navštívili domácnost, kdy jsme čistili koberec umazaný od šťávy od mrkve. Rodina měla ráda domácí šťávy, takže si pořídili odšťavňovač a zrovna si dělali šťávu z mrkve. A ta se jim bohužel vylila na zem. Snažili se to vyčistit, ale je logické, že moc nepořídili, protože takovou skvrnu pomocí klasického obyčejného čištění z koberec nevyčistíte. Proto vyhledali naši pomoc. Bylo dobře, že nás kontaktovali co nejdříve a nenechali tak skvrnu do koberec příliš zažrat, protože logicky čím déle by tam byla, tím by byla hůře odstranitelná. Navíc kdyby na vyčištění vzali hrubý kartáč, tak je dost pravděpodobně, se by si koberec zničili, tedy narušili jeho vlasovou strukturu. Ale naše metoda čištění si s tím bez problému poradila.

Čištění koberců…

V A SERVIS LIPKA, s.r.o.  Čištění Ostrava koberce realizujeme čištění koberců pomocí silného kotoučového stroje, který je i zároveň velice šetrný, takže nemůže dojít poškození vašeho koberce. Kotoučoví stroj pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot, a to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce. Během tohoto čištění nedochází k odstraňování jen nečistot, ale i roztočů a dalších nežádaných mikroorganismů. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Poté veškeré nečistoty vysajeme pomocí vysokotlakového třímotorového vysavače a pečlivě a do sucha odsajeme všechny již zmíněné nečistoty, které by neměli váš koberec zatěžovat. 

Proto…

Proto je po naší práci koberec prakticky suchý a není potřeba čištění obětovat několik dní, abyste museli čekat, než koberce proschnou, jak je to například u mokrého čištění. Strojová metoda funguje stoprocentně a nemusíte se obávat, že by na vašich kobercích zůstaly po čištění jakékoli fleky. Což se právě stává u zmíněné mokré metody čištění, kterou na čištění koberců rozhodně nedoporučujeme. Koberce od boloňské omáčky se nám povedlo vyčistit na poprvé, druhé čištění už nebylo potřeba. Velice nás potěšilo, že byli s naší službou tak spokojení, že si rovnou nechali vyčistit koberce i v jiných místnostech a stali se našimi pravidelnými zákazníky. Protože největší radostí, vizitkou i reklamou jakékoli společnosti je spokojený zákazník. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i v zahraničí, takže máme široké pole působnosti. A to nejen co se území týče, nabízíme totiž i celou řadu dalších úklidových služeb jako je čištění podlah, mytí oken, odstraňování plísní a graffiti.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *