čištění fasád

Jakou ten dům má vlastně barvu? Účinné čistění fasád A SERVIS LIPKA, práce ve výškách, mytí fasád

Ve městech dochází k častému znečištění fasády domů ze strany, kde dům sousedí s chodníkem či přímo silnicí. Tyto místa jsou velmi náchylné na znečištění přírodními živly. Ale také prachem, automobilovými výpary a dalšími nepříjemnostmi. Než se nadějete je fasáda Vašeho domu zanesená několika milimetrovou vrstvou jemného, tmavého prachu, kterého se téměř nedá zbavit.

Právě od toho jsme tu my A SERVIS LIPKA, s.r.o. čištění fasád! Specializujeme se na čištění fasád od všemožných znečištění od lidského faktoru až po povětrnostní podmínky, mech a plísně.

Právě…

Právě tento problém měl náš klient pan Tomáš. Fasádu od prachu chtěl očistit sám, ale zjistil, že vlastně pořádně není jak na to a také nemá potřebné vybavení. Na pomoc si proto zavolal naši společnost, která mu zajistí naprosté vyčištění fasády a natření ji ochranou vrstvou, která odpuzuje vodu, ale současně ji nedrží ve zdi domu.

Naši pracovníci se v rychlosti pustili do očisty fasády od mechů a prachu. K čištění použili tlakový stroj a velmi účinnou čisticí složku. Takto očistili celou fasádu, dům nebyl nijak vysoký. Takže nebylo zapotřebí použití výškové práce. Fasáda zbavená mechů a prachu a vydezinfikovaná od oku skrytým sporám plísní musela následně vyschnout.

Po…

Po vyschnutí je možné aplikovat ochranný nátěr, který odpuzuje vlhkost z vnějšího prostoru, ale nezadržuje ji uvnitř a tedy brání vzniků plísním ve zdech. Současně tento nátěr slouží jako antigraffity ochrana a pokud se nenaruší je funkční až šest let.S odvedenou prací byl pan Tomáš nadmíru spokojený.

Obdivně si pokyvoval hlavou a následně poznamenal, že už ani pořádně nevěděl jakou barvu dům vlastně má, pod vší tou šedou hmotou. Další vděční a spokojený klient A SERVISU, jsme náležitě hrdí, že odvádíme tuto práci, která lidem zlepšuje jejich životy.   

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *