Praha 10 Koberce, čištění

Místo nového vysavače si na čištění koberců pravidelně zvu

jak na čištění koberceNa čištění koberců doma si pravidelně zvu profesionální úklidovou firmu. Někdo by mě nazval línou, jiný dokonce i snobem, já si to ale nemyslím a hned vám vysvětlím proč. Mám náročnou práci, ve které mám pod sebou menší tým lidí. Takže desetihodinová pracovní doba je pro mě standard, často v práci zůstávám i dvanáct hodin. Proto jsem se už před nějakou dobou rozhodla, co se týče údržby domácnosti, spolupracovat s úklidovou firmu Praha 10 Koberce, čištění. Dalším a vlastně i primárním důvodem, který mě k tomuto úžasnému činu (každý den se plácám po rameni, že jsem to skvěle vymyslela a směju se v duchu. Když kolegyně v práci přijdou po víkendu zničené. Protože zas drhli koberce a nevím co ještě) dokopal – vysavač. – čím vyčistit koberec

Ten jsem dostala snad k osmnáctinám jako „výbavu pro nevěstu“ (a ne nevdávala jsem se, jen maminka si to představovala jinak). A od té doby mi přišly vyhozené peníze investovat do nového vysavače. Místo toho jsem vymyslela výbornou alternativu. Koberec mi jednou za čas prostě vyčistí odborníci. A musím říct, že to má hned několik výhod. Za prvé, výsledný efekt se nedá srovnávat s tím, co byste doma zvládli i sebedražším vysavačem. Za druhé, koberec je vydezinfikovaný a zbavený veškerých mikroorganismů a alergenů (jako slabý alergik tento fakt velmi oceňuji). Za třetí mi tato služba ušetří spoustu času i nervů. Když jsem pracovně tolik vytížená, za čtvrté koberec po odchodu A SERVISU vždy vypadá jako nový (je to jejich know-how, ale vždy ho jejich metoda tak nějak načechrá a celkově oživí) a za páté – pravidelnou profesionální péčí o koberec se zásadně prodlouží jeho životnost, takže ve výsledku šetřím.

Když…

přípravky na čištění koberceKdyž jsem před časem přemýšlela, kterou firmu si na koberce pozvu. Využila jsem sociálních sítí a sledovala ohlasy, jak jsou lidé s danou úklidovou firmou spokojení a nad ostatními firmami zásadně vynikal právě A SERVIS LIPKA, s.r.o. A jejich servis je opravdu perfektní. Začíná už vstřícnou a velmi milou domluvou. Navíc jejich metoda čištění kotoučovým strojem je skutečně účinná. Protože se kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a jedině tak je schopná koberec vyčistit jak od léty zašlapané špíny. Tak ho dokáže vydezinfikovat. Navíc tato kosmetika koberec velmi provoní, kosmetika je však přes svoji účinnost velmi šetrná.

Když z A SERVISU přijeli poprvé, byla jsem mile překvapená, jak pečlivě koberec kousíček po kousíčku čistí. Samotný zákrok pak probíhá následovně – kotoučový stroj pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré stopy po skvrnách. Ale také i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty, či funguje jako pravidelná údržba kobercového vlasu. Tato metoda je skutečně účinná. Protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *