Ostrava mytí oken

Okna znečištěná od voskovek? Pro nás ve firmě  „Výškové mytí oken Ostrava“ žádný problém

Mytí skleníků Narozeninová oslava je vždycky zápřah, o to víc, když jde o narozeninovou oslavu dítěte pořádanou pro jeho kamarády. A teď si představte, když slaví narozeniny dvojčata. Už loni jsme byli u rodičů těchto dvou malých nezbednic a čistili jsme jim koberec od čokoládového dortu. Letos si nás zavolali znova a tentokrát šlo o počmáraná okna od voskovek. Co ty děti všechno nenapadne. Rozhodli se prostě, že udělají soutěž o to kdo je nejvyšší a zaznamenávat to budou na prosklenou zeď. Potom co zjistili vítěze se jali omalovávat svoje siluety. Fantazii mají to se jim musí nechat. Jsme zvědaví s čím přijdou jejich rodiče za rok, s máslem na stropě? – mytí oken cena za m2

Říkali nám ale, že příští rok už plánují oslavu přesunout do jiných prostor mimo jejich dům. Po této povedené oslavě jsme tedy přišli na řadu my a dali jsme se do práce, tak aby byla okna zase krásně čistá a lesklá jako předtím a možná ještě víc. My v Ostrava mytí oken, se totiž specializujeme nejenom na čištění podlah a koberců metodou kotoučového čištění, ale taky právě na mytí oken a výloh. Jsme specialisté na práci ve výškách i obtížně dostupných místech. Všichni naši umývači prošli specializovaným výcvikem na práci ve výškách a mají potřebné speleologické vybavení.

 

Právě…

Mytí zimních zahrad Právě proto, že u nás pracují jenom proškolení profesionálové se naše firma dokázala prosadit i v zahraničí. A to v Rakousku, na Slovensku a v Německu. V čem je naše čištění tak jiné a proč se na nás zákazníci stále znova obracejí? Nejlepší bude, když prostě popíšeme, jak to vlastně děláme. Nejdřív umyjeme rámy a kličky oken a neskleněné části výloh. A potom přejdeme na skleněné plochy, které v tomto případě byly oproti běžnému znečištění ještě navíc pokreslené voskovkami. Na to použijeme speciální rozmývák a potom stěrku s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy se dáme do leštění. Nejedná se ale o klasické leštění, jak ho znáte a pravděpodobně děláte doma.

Našplíchat chemikálii ve spreji a rozmazat. My v A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsme si vyvinuli vlastní technologii, které pracovně říkáme trik suchého leštění. Naši pracovníci nikdy nepoužívají leštící přípravky. Leštění dělají na sucho čistou bavlněnou plenou, i když je to fyzicky náročnější postup. Díky tomu, že okna vyleštíme pouze na sucho, je zaručeno, že zůstanou déle čistá. Což všichni naši zákazníci oceňují. Máme spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra jsou po krátkém čase vidět na oknech šmouhy a tahy leštění. Při vlastním mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla, protože i staré leštidlo za čas vlivem povětrnostních podmínek vystoupí a jsou viditelné nevzhledné stopy a mapy po leštění. Takto jsme postupovali i při mytí oken od voskovek a rodiče malých dvojčat byli s výsledkem velice spokojení.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *