Nátěr proti plísním

S plísní na vaší zdi si poradí úklidová firma Ana Odstraňování plísní Ostrava

Jak už tomu tak bývá, stačí velice málo ke způsobení nějakého problému. Už je ale potom mnohem těžší a vysilující se problému zbavit. A tak je tomu i s plísněmi. Proto je dobré snažit dodržovat se nejzákladnější pravidla, aby se vám plíseň nevyskytla. A pozor, mít všude čisto opravdu nestačí, jak se většina lidí domnívá. – odstraňování plísní

A nejčastějším problémem bývá vysoká vlhkost, ke které přispívá i teplotní rozdíl mezi jednotlivými místnostmi. Když  během dne udržujeme například v ložnici chladnější vzduch ve srovnání s ostatními místnostmi v domácnosti tím, že zavřeme dveře do ložnice, tak po otevření dveří do ložnice vletí teplý vzduch obsahující více vodních par do ložnice.

A protože v ložnici…

A protože v ložnici člověk spí a převléká, tak je jasné, že do ní otvírá dveře častěji než například do komory. Tato situace je nebezpečná. A to v tom, že se na chladných stěnách, stropu, v rozích nebo na chladném nábytku ložnice vysráží vodní pára do formy kondenzátu/vody. Teplý vzduch totiž obsahuje více vodních par než studený vzduch. Tento jev nemusí být ani patrný lidským okem. 

V podmínkách domácnosti stoupá riziko vzniku plísní na stěnách, stropu, v rozích nebo na nábytku. A jak jsme si řekli na začátku, kde je vlhko, tam je i plíseň. Ale naštěstí si s plísní umí poradit úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., Odstraňování plísní, která realizuje likvidaci plísní Praha. Po jejich zásahu se nemusíte bát, že by vás plíseň ještě někdy měla trápit. Jejich nátěr LSG je totiž velice účinnou prevencí před těmito nežádoucími bakteriemi, takže se na jím ošetřeným povrchem nemá plíseň jak udržet.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *