Ostrava čištění podlah

Profesionálové z „Mytí podlah Ostrava“ vyčistili podlahu od fixů

Čištění průmyslových podlahMít rodiče někde poblíž je opravdové požehnání pokud máte malé dítě a chcete si udělat chvíli pro sebe. Každá maminka na mateřské dovolené to zná. Být non stop s dítětem dá pořádně zabrat a to nejenom tělu, ale i hlavně. A abyste se udrželi normální je potřeba dát si pravidelně chvíli oraz a vypadnout od plen, kašiček, dupaček a chrastítek. Jsem fakt šťastná, že já tady tu výhodu hlídací babičky mám, protože moje mamka bydlí jenom o pár ulic dál a tak když potřebuju, ty malé rošťáky mi pohlídá. Naposledy jsem jí je svěřila, když jsem šla s kamarádkou lyžovat. Mamka přijela ke mě domů a kluky pohlídala. Já si zatím užívala zasloužený relax v Jeseníkách. – čištění litých podlah

Byl to sice jenom jeden den, ale i tak jí kluci zvládli přerůst přes hlavu a zatím co se starala o toho menšího, vetší si vzal fixy a pokreslil podlahu. Mamce to vůbec nemám za zlé, protože jsem ráda, že mi děti vůbec hlídá, ale přece jenom mě to naštvalo. Zkoušela jsem podlahu vyčistit sama, ale syn byl tak pečlivý, že použil snad všechny barvy a namaloval úplně všechno všude. Rozhodla jsem se teda, že se s tím nebudu trápit a zavolala jsem odborníky. Firma Ostrava čištění podlah  se dlouhodobě zabývá čištěním různých povrchů, čistí například čalounění nebo koberce a to pomocí metody čištění kotoučovým strojem.

Firma…

Broušení podlahFirma však čistí nejen koberce, ale také všechny jiné druhy podlah. Od dlažby, linolea, marmolea, betonové podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po plovoucí podlahu. Nebyl pro ně tedy problém vyčistit i podlahu naši. Domluvila jsem si den a pak už se pracovníci A SERVISU mohli rovnou vrhnout do práce. Zaměstnanci použili pro čistění kotoučový stroj, který podlahu důkladně a do hloubky vyčistil. Podlahu nejdříve vydrhli pomocí účinné, ale šetrné čistící chemie, která ji zbavila zašlapaných nečistot, ale hlavně všech obrázků nakreslených mým synem. Bylo mi to trochu líto, ale se čmrkanci na podlaze se dlouho žít nedá.

A dětem musí být jasné, že se na podlahu nekreslí. Poté co stroj vykartáčoval podlahu za použití nějakých spešl čistících přípravků přišlo na řadu odstranění všech nečistot, vlhkosti a mastnoty. Možná se vám to zdá dost složité, no nedivím se, mně to taky přišlo jako úplná věda, ale na zaměstnancích A SERVIS LIPKA, s.r.o. bylo vidět, že dobře vědí, co dělají a, že to nedělají poprvé. Určitě jde o zkušené profesionály, protože podle internetu A SERVIS pracuje i na Slovensku, v Rakousku a v Německu, tak předpokládám, že si všichni vzájemně předávají zkušenosti a sdílí technologie. Výsledek byl fantastický, podlaha ne jenom, že byla bez jakýchkoliv malůvek, ale navíc byla i krásně čistá, jako už dlouho ne.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *