Čištění koberců

K dokonalému vyčistění koberce není zapotřebí kouzel. Stačí strojová metoda čištění, tepování sedaček Ostrava

V naší firmě A SERVIS LIPKA Čištění koberců nabízíme celou řadu úklidových služeb a chtěli bychom se v tomto článku zmínit o našem čištění koberců. Naposledy jsme navštívili domácnost, kde byly koberce znečištěné od oleje. Jednalo se o domácí olejíček na vlasy proti jejich třepení. Paní se to prý nejdříve snažila vyčistit sama, ale je logické, že se to nepovedlo. Například ani suchým čištěním se takovým skvrn nezbavíte.

Výhodou této metody čištění je nízký stupeň hydratace koberců, takže že při použití této technologie je vyloučena deformace, změna barvy nebo vyskytnuti šmouh. Takové čištění bude vyhovovat všem těm výrobkům, které vyžadují jemný přístup. Jenže problém je v tom, že jelikož se jedná o suchou a takto šetrnou metodu, tak účinnost čištění není příliš vysoká, takže dokonale vyčištěného koberce touto metodou nemůžete dosáhnout.

Proto…

Proto je mnohem účinnější pro takto odolné skvrny použít strojovou metodu čištění, kterou v A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme. Díky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponujeme špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením a ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky.

Proto pro nás není problémem vyčistit z koberce i již umíněné olejové skvrny. A to hned na první čištění. Účinnost a kvalita kotoučového čištění spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty.

Takže…

Takže pro něj nebylo žádným problémem vyčistit i olejíček na vlasy, protože přece jen tam ta skvrna nebyla příliš dlouho. Je důležité, aby majitelé nenechali koberec zašpinit tak moc, až by to bylo za hranicemi čistitelnosti. V takových případech je lepší pořídit koberec nový. Ale v tomto případě by koupě koberce byla zbytečná, protože šel bez problému vyčistit. A ani nebylo poznat, kde skvrna byla. Protože při strojovém čištění nedochází k narušení struktury koberce.

Takže pokud potřebujete vyčistit koberce, doporučujeme vám tuto metodu. Zákaznice byla moc spokojená a od té doby si od nás nechává koberce čistit pravidelně. Nabízíme celou řadu úklidových služeb, které jsou stejně kvalitní jako naše čištění koberců. A to po území celé České republiky, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže jsme dostupní skutečně pro každého, kdo nás potřebuje, a to i za cenou, kterou si může dovolit.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *